Aktuality

1. narozeniny Divadelník.cz

Rok uběhl jako voda a portál Divadelník.cz slaví 1. narozeniny. Přesně před
365 dny začali na web proudit první čtenáři – zájemci o informace o dění ze světa amatérského divadla. Pojďte se nyní společně s námi krátce ohlédnout, jaký vlastně byl ten první rok. A co je důležitější, dejte nám odezvu – jakým směrem se má Divadelník.cz dále ubírat. O tom ale až později. Nyní ohlédnutí.

První rok portálu v číslech

12 měsíců, 130 publikovaných příspěvků (článků, rozhovorů, tipů, kvízů,…), to v průměru činí téměř
11 článků na jeden měsíc. Těchto 130 příspěvků zaznamenalo více jak 10 800 návštěv. Redakce se rozšířila na 4 stálé členy a externě (střídavě) s námi spolupracují 2-3 korektoři. Facebooková stránka se „rozrostla“ na 380 příznivců a náš průměrný měsíční dosah na této sociální síti činí 6 500 oslovených lidí. Pravidelně přinášíme rozhovory, aktuality, vzdělávací desatera, nahlédnutí do minulosti jednotlivých divadelníků, ale také kvízy a v neposlední řadě soutěže.

Všem čtenářům ze srdce děkujeme za všechny lajky, sdílení a především za to, že portál navštěvujete.

Dost bylo holedbání, je čas na skládání účtů…

„V prvních rocích života prochází dítě nejsložitějším a nejrychlejším vývojem po všech stránkách. Je tedy vhodné, aby rodiče věděli, jak své děťátko vhodně stimulovat, aby se vyvíjelo zdravě a spokojeně.“

Portál Divadelník.cz vznikl pro to, aby dělal radost komunitě. Aby jí přinášel informace, pomáhal s jejím rozvojem a byl ji nápomocný i v dalších oblastech. Komu jinému tedy naslouchat při dalším formování portálu, než právě komunitě, pro kterou portál vznikl? Vžijte se nyní do rolí „rodičů“ a skrze stručnou a anonymní anketu nám poskytněte tolik potřebné stimuly pro další vývoj.

Anketa na „1. narozeniny“ – směr Divadelník.cz

Věnujte nám dvě minuty svého času a my slibujeme, že vám přineseme obsah, po kterém toužíte.

Kdo stojí za portálem Divadelník.cz

Jestli stále nevíte, kdo pro Vás obsah portálu připravuje, mrkněte se do sekce O portálu. A chcete-li nám cokoliv napsat, navrhnout, vytknout či snad pochválit, navštivte sekci Kontakt.