Aktuality

SOUTĚŽ #jedunahronov

Festival Jiráskův Hronov se pomalu, ale jistě blíží. Ve spolupráci s pořadateli jsme pro čtenáře portálu Divadelník.cz připravili malou soutěž. Pro letošní rok přišli pořadatelé s novým sloganem – hashtagem #jedunahronov. Ten doplňuje stálice #ProsteHronov a #HronovBude. Jaká jsou pravidla soutěže a možné výhry? A co se vlastně skrývá pod oním hashtagem #jedunahronov? Čtěte dál!

Proč zrovna #jedunahronov?

„Protože první týden v srpnu se každoročně opakuje jeden úkaz. Obrovské množství divadelníků z celé republiky i zahraničí si ve svých domovech sbalí svých pět švestek a vyrazí pryč. Cestou potkávají spoustu lidí, kteří se ptají: Kam jedeš? A jejich odpověď je #jedunahronov. Tak abychom jim ušetřili drahocenné vteřiny, které je zdržují od okamžiku, kdy konečně stanou před Jiráskovým divadlem, připravili jsme pro ně placku, kterou jen ukáží a mohou utíkat tím správným směrem do Hronova.“  — Jan Julínek, programový ředitel JH.

Soutěž o originální placky a samolepky

A právě o zmíněné placky a samolepky #jedunahronov si můžete zasoutěžit na našem portále.

Soutěž - výhra - jedunahronov

Pravidla soutěže

Soutěž startuje dnešním dnem (čtvrtek 1. 7. 2021). Odpovídat na soutěžní otázku můžete do 14. 7. 2021 (do 23:59). Ze zaslaných odpovědí (se správným výsledkem) vylosujeme celkem tři výherce. Jména výherců budou dne 15. 7. 2021 v 16.00 oznámena na Facebookové stránce Divadelník.cz. Výherci budou dále kontaktováni. Výhra bude zaslána skrze poštovního přepravce na náklady partnera soutěže – festival Jiráskův Hronov. Kompletní znění pravidel naleznete ZDE.

Soutěžní otázka

Který soubor letos na JH převezme Cenu Pavla Dostála?

A) DS bratří Mrštíků Boleradice
B) DK Jirásek Česká Lípa
C) DS Tyl Rakovník

Odpověď na soutěžní otázku posílejte na: soutez@divadelnik.cz

Při pátrání po správné odpovědi vám může být nápomocna webová prezentace festivalu Jiráskův Hronov.

Líbí se vám soutěž #jedunahronov a chcete další?

Dejte „To se mi líbí“ naší Facebookové stránce, sdílejte náš obsah na svých sociálních sítích a zkrátka i nadále zachovávejte přízeň „Kukátku do světa amatérského divadla“. „To se mi líbí“ nezapomeňte dát i festivalu Jiráskův Hronov.