AktualityVzdělávání

ANKETA – Zkušebny amatérských divadelníků

Zkušebny amatérských divadelníků: nová anketa, kterou jsme pro vás připravili přímo na základě jednoho z vašich podnětů. Tentokrát je zaměřena ne na „zkoušení“ jako obsah, ale „zkušebny“ jako formu. Obsah bez formy se špatně tvoří, co si budeme vykládat. A určitě nás všechny zajímá, jak tuto materiální složku jako amatérské spolky napříč regiony ČR řešíme.

Komu je anketa „Zkušebny amatérských divadelníků“ určena?

Anketa je určena pro ty z vás, kteří se orientují v tom, jakým způsobem se vaše zkušebna zajišťuje, využívá a co se v ní všechno nachází (od techniky po tajné skrýše). Tedy je pro „produkční“ či přímo „vedoucí“ divadelních spolků. Jste-li tedy „pouze“ herci, zbytečně byste se s otázkami v anketě trápili. Jste-li ale „angažovaný“ herec, výsledek ankety bude zajímat ve finále určitě i vás. Takže budeme rádi, když na tuto anketu upozorníte toho, kdo se o administrativní stránku vašeho spolku stará.

Zúčastněte se naší mini ankety, která vám nezabere víc než 3 min a brzy se dočkáte odpovědí. Ať si můžete udělat o zkušebních prostorech pro amatérské divadelníky v ČR lepší představu.

Proč byste se měli ankety zúčastnit?

Budete-li jako respondenti pravdiví, doufáme, že vám budeme moci poté představit přehled zkušebních prostor v ČR po stránce finanční, technické vybavenosti, časových a prostorových omezení. Neplánujeme výstup ve stylu seznamu zkušebních prostor v ČR s adresami atd. Nene. Jde nám o přehled podmínek, za jakých v ČR zkoušíme.

Chceme se pokusit vysledovat standard zkušeben amatérských divadelních spolků v ČR. Existuje-li nějaký.

Klikněte na tlačítko níže a zapojte se!

I tentokrát platí, nechcete-li, aby bylo vaše jméno nebo jméno souboru uvedeno, stačí jej v patřičné části neuvést. (I když by to byla škoda, že jo…) Každopádně budeme rádi, když vyplníte alespoň region, ve kterém jako spolek působíte.

A klidně se mrkněte na výsledky ankety předchozí, ve které jsme zjišťovali, JAK PROBÍHAJÍ DIVADELNÍ ZKOUŠKY.

Interaktivní mapa přehlídek celé ČR
Interaktivní mapa přehlídek celé ČR