Kvízy

Zkratky, zkratky, zkratky ADA SČDO VSVD NIPOS …

Zkratky jsou v amatérském divadle na každém rohu. Zkratkami se především řeší názvy jednotlivých organizací či asociací, sdružení, svazů, atp., které pod sebou zastřešují amatérské divadelní spolky – tu na menším – tu na větším území ČR.

Jednoduše – zkratky, zkratky, zkratky… jsou všude. Ono jich zase tak moc není, ale… Sáhněte si do svědomí, jak moc jste s těmito zkratkami srostlí? Víte přesně, co se pod nimi skrývá? Ano? Bezpečně? A tak, že když vás někdo v noci rýpne do žeber a jednu z nich na vás vykřikne, hned ji pojmenujete ve slovech? V těch správných? Na mou duši, na psí uši, na kočičí svědomí?

Skočte do našeho KAHOOT!u a vyzkoušejte si, jak bystře reaguje na zkratky právě váš mozek.
Samozřejmostí je neustále se aktualizující žebříček těch nejrychlejších!

Nemusíte stahovat aplikaci – stačí kliknout na tlačítko níže a zahrát si přímo ve webovém prohlížeči.

(I když appka KAHOOT! z Google play nebo Apple store rozhodně není špatná… především pro všechny ty z nás, kteří jsou soutěživí a mají rádi kvízy jakéhokoli druhu.)

KAHOOT! – výzva – Zkratky – Zastřešující organizace a asociace amatérského divadla v ČR

Klikněte na tlačítko:

Nově výzva končí v pátek 5. března 2021!

Proč hrát? Hraní zlepšuje mozkovou činnost, oddaluje demenci, Alzheimera a ostatní radosti podobného druhu. Studie všech možných zahraničních odborníků na všemožných zahraničních i českých webech jednoznačně tvrdí, že když se nebudete bát hrát, brzy na sobě začnete pozorovat zvýšení pozornosti, lepší soustředění, koncentraci a samozřejmě a hlavně DOBROU (nebo aspoň lepší) NÁLADU.

Zahrajte si alespoň takhle, když na jevišti to ještě nějakou dobu nepůjde…

_______________________________

A až si zahrajete, budete nadupaní dobrou náladou a koncentrovaní, tak si nezapomeňte přečíst třeba nějaký náš rozhovor tady na portále o některé z výše uvedených organizací. Postupně budou přibývat! Pro inspiraci třeba:

Josef Jan Kopecký o činnosti VSVD