Vzdělávání

Divadelní kvíz podzim 2020 – antinouzový program

Zemi krále Miroslava nenabízíme, ale snad vás Divadelní kvíz podzim 2020 během nouzového stavu rozveselí a třeba inspiruje!!!

Divadelní kvíz je pro všechny, kdo…

…se cítí pevní znalostmi v oblasti aktuálního amatérského divadla. …znají spoustu amatérských divadelních spolků. …pařili se spoustou amatérských divadelníků. …byli (nejen) letos na spoustě amatérských divadelních festivalů… Pro všechny, kdo tráví více času v divadle než doma před televizí s kakaíčkem v ruce. A pro ty, které v amatérském divadle prostě už jen tak něco nepřekvapí.

Právě pro vás jsme připravili divadelní kvíz zahrnující všech 14 krajů České republiky. Zkuste objevit kouty, které třeba vůbec neznáte. A nebo zjistěte, že už znáte vše.

Divadelní kvíz není ale jen pro amatérské „profíky“!!!

Cítíte značné rezervy v amatérském divadle? A bojíte se kvíz vyplnit? Žádné strachy: Googlování povoleno. (Jak jinak si člověk rozšíří obzory v oboru než hledáním a nacházením?) A třeba to těm „amatérským profíkům“ nakonec nandáte…!!!

Klikněte na odkaz níže, který vás vtáhne přímo do kvízu a ověřte si, jak jste dobří.

Divadelní kvíz podzim 2020 – google formulář

A co z toho?

Je to první ze série kvízů, které bychom pro vás rádi s nějakou pravidelnou nepravidelností – (či nepravidelnou pravidelností) připravovali. A pomohli tak rozšiřovat povědomí o propojení amatérského divadla v ČR.

Doufáme, že těm nejlepším a nejrychlejším v kvízu budeme moci příště nabídnout i nějakou „divadelní cenu“, např. ve formě vstupenek do divadla atd. Momentálně tomu ale doba není nakloněna…, takže první tři s nejvíce body bude muset jen hřát výsledek, že jsou ti NEJ.

Výsledky

Po dokončení kvízu vám přijde na váš e-mail váš výsledek i s odkazy na správné odpovědi u nesprávně zodpovězených otázek.

„Soutěžní“ část bude vyhodnocena na fb – anonymně (případně po dohodě s vítězem neanonymně) s body na našem facebooku a to za týden ve středu 21. října 2020.

A jestli se moc nudíte, pomozte nám, napište nám, o čem byste si rádi na Divadelníkovi přečetli.