Aktuality

DivadelníBazar.cz je mrtev, ať žije divadelní bazar!

Někteří z vás zaregistrovali skutečnost, že web DivadelníBazar.cz přestal fungovat. Nejde o technickou chybu nýbrž o rozhodnutí, které přišlo po pečlivém zvážení. Provoz služby DivadelníBazar.cz byl ukončen, a to hned z několika důvodů,“ vysvětluje stvořitel webu DivadelníBazar.cz a šéfredaktor portálu Divadelník.cz, Tomáš Čivrný.


Dělení sil a časových možností do dvou projektů se pro mě začalo stávat čím dál náročnější až to došlo do fáze, kdy to pro mě bylo nezvladatelné. Má pozornost se daleko více ubírala k portálu Divadelník.cz a služba DivadelníBazar.cz tak bohužel stagnovala. Na její správu a propagaci nezbýval čas. To se samozřejmě projevilo i na klesajícím zájmu a návštěvnosti této služby ze strany divadelníků.

DivadelníBazar.cz je mrtev – CO BUDE DÁL❓

V průběhu roku 2024 implementujeme zjednodušenou formu původního divadelního bazaru přímo do portálu Divadelník.cz. Tato transformace zvýší přehlednost a i uživatelskou přívětivost. Zkrátka vše bude pod jednou střechou, na jednom místě a bez nutnosti registrace.

Věřím, že díky tomuto připravovanému řešení nebude komunita ochuzena o možnost získávat potřebné kulisy a rekvizity nebo je naopak předávat dál k využití dalším souborům.

S láskou divadlu,
Tomáš Čivrný

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!